Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd.,

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت
  • چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت
  • چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت
  • چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت
  • چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های: نقی
تعداد کارمندان: 50~70
فروش سالانه: 2000000-5000000
سال تاسیس: 2016
صادرات کامپیوتر: 40% - 50%
معرفی

ما شرکت فن آوری فوتوالکتریک Hefei Branagh ، با مسئولیت محدود ، تولید کننده پیشرو و حرفه ای دستگاه مرتب سازی رنگ سالها ، صادرات بیش از 30 کشور جهان است.به خصوص در مبل رنگ برنج ، مرتب کننده رنگ دانه ، مرتب کننده رنگ لوبیا ، مرتب سازی رنگ کمربند و ساخت و فروش رنگ جداساز سنگ ،

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 0

 

متعهد شد با اطمینان ، کیفیت بالا ، ایمنی و کارآمدترین راهکارهای انتخاب فناوری مواد در زمینه غذا و جداسازی صنعتی به مشتریان ارائه دهد.ما یک تیم نوآوری کارآفرین و مداوم داریم که یک مدل کسب و کار را بر اساس کیفیت ، کارآیی و رضایت مشتری شکل داده و به طور مداوم زمینه های کاربردهای نوظهور را گسترش می دهد.با چشم انداز غنی سازی و بهبود کیفیت زندگی انسانها ، ما از دانش و تجربه حرفه ای خود در زمینه ادغام نوری الکترومکانیکی استفاده می کنیم تا به مردم مناطق مختلف کمک کنیم تا مواد معیوب را با اختلاف رنگ سریع طبقه بندی کرده و سطح استفاده را ایجاد کنند. بهترین مزایای اقتصادی و اجتماعی.در حال حاضر ، این محصولات به طور گسترده ای در طبقه بندی هوشمند دانه ، محصولات نقدی و محصولات صنعتی مانند برنج ، انواع غلات دیگر ، پلاستیک ، سنگ معدن ، داروی سنتی چینی ، دانه ، لوبیا و آجیل ، چای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

این شرکت همواره به فلسفه کسب و کار "خدمات اول با کیفیت اول" پایبند بوده است ، با "کیفیت تعیین کننده پیشرفت علم و فناوری برای رهبری آینده" به عنوان هسته است ، و در تلاش است برای ایجاد یک دسته بندی رنگی در سطح جهانی ، به طوری که مشتریان ما واقعاً از اثر مرتب سازی رنگ رضایتمندانه است ، اما اهداف نهایی دستیابی به اهداف است.

   چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 1

ما دستگاههای با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.به منظور به دست آوردن مزایای آسیا ، از نظر کیفیت و هزینه ، تولید و ساخت در چین دارای گواهینامه ها و گواهینامه های بسیاری می باشد.ما بهترین تولید کننده زنجیره تامین و قطعات در چین را داریم و از لحاظ کیفیت و نوآوری رکورد جامعی داریم ، لطفاً باور کنید که ما این قدرت را داریم

 

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 2

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 3

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 4

 

تیم ما همچنین در نمایشگاه های بی شماری در داخل و خارج از کشور شرکت کرده است ، این شرکت با کیفیت بازار را گسترش می دهد و شبکه فروش آن کل دنیا را در بر می گیرد.این محصولات به خوبی در سراسر کشور به فروش می رسد و به بیش از 20 کشور و منطقه در اروپا ، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، آفریقا و آسیا صادر می شود و ستایش های یکدست را از طرف کاربران در داخل و خارج از کشور به دست آورده است.

 

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 5

 

 

 

 

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 6

 

تاریخ

1995 ، شرکت تأسیس شد.

 

2003 ، با نام شرکت Hefei Branagh Photoelectric Technology Technology با مسئولیت محدود ، در زمینه تولید و فروش رنگ آمیزی فعالیت ایجاد کرد.

 

2005 ، تبدیل به یک گروه بین المللی شوید. ، با مسئولیت محدود ، که به نتیجه می رسد تولید انبوه ، تحقیقات و توسعه علوم و فناوری ، فروش جهانی و خدمات پس از فروش.

 

2008 ، دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت.

 

2009 ، یکی از برندهای رقابتی در چین

 

2010 ، به یکی از محبوب ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان رنگ آمیزی مرکز چین تبدیل شوید.

 

2011 ، کسب مجوز CE اتحادیه اروپا ، برای اثبات قابلیت اطمینان پایدار از محصولات.

 


سال 2014 ، محصولات به بیش از 180 کشور جهان صادر شده است.

 

 

2015 ، افتخار "شرکتهای پیشرفته" را کسب کرد.

سرویس

کنترل کیفیت دقیق تولید

اتخاذ تجهیزات پیشرفته آزمایش ، راه اندازی یک سیستم کنترل کیفیت کامل و دقیق ، که کیفیت عالی ماشین های ما را تضمین می کند.

تحویل سریع
We have mass production and stock & ready item, for these items, we offer quick delivery time. ما تولید انبوه و سهام و کالای آماده داریم ، برای این موارد ، زمان تحویل سریع را ارائه می دهیم. For big machine and special requirement, we will trade you as the priority customer and to produce your cargo in the first time. برای دستگاه بزرگ و نیاز ویژه ، ما شما را به عنوان مشتری اولویت و معامله می کنیم و بار اول را برای بار خود تولید می کنیم.

خدمات پس از فروش 1YE
Free guarantee repair (including labor and material): free repair service during the quality warranty period and reasonable charge for spare parts and maintaining service after the quality warranty period. تعمیر گارانتی رایگان (شامل نیروی کار و مواد): خدمات تعمیر رایگان در مدت ضمانت کیفیت و شارژ مناسب برای قطعات یدکی و نگهداری از خدمات پس از دوره ضمانت کیفیت. We will never exempt our responsibilities on product owned defects. ما هرگز مسئولیت های خود را در مورد نقص متعلق به محصول معاف نمی کنیم.

زمان پاسخگویی: پس از دریافت اعلان کاربر ، ما پشتیبانی فنی 24 ساعته پس از فروش را تضمین می کنیم.
قطعات یدکی: قطعات یدکی لازم به همراه محصولات به مشتریان ارائه می شود.
آموزش فنی رایگان: آموزش فن آوری یکپارچه و هنجاری توسط پرسنل فنی ما به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که در عملکرد منظم سخت افزار و نرم افزار محصولات مهارت دارند و آنها قادر به تخمین و حل مشکلات کوچک هستند.
بررسی تلفنی: تیم پس از فروش ما هر ماه در طول ضمانت برای پیگیری وضعیت کار محصولات ، با تلفن تماس می گیرد و در صورت لزوم مشکلات را کشف و حل می کند.
به روز رسانی نرم افزار: تعمیر و نگهداری مادام العمر سیستم کنترل ، بهبود مداوم عملکردهای سیستم و ارتقاء مداوم نرم افزار.
خدمات آموزش نصب سایت در دسترس است.

For more detailed information on our colorsorter , please do not hesitate to contact us! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رنگهای مختلف ، لطفا با ما تماس بگیرید! We welcome your inquiries to our email: nagecolorsorter01@hotmail.com , and look forward to working with you. ما از سوالات شما به ایمیل ما استقبال می کنیم: nagecolorsorter01@hotmail.com ، و منتظر همکاری با شما هستیم.

 

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 0

 

 

تیم ما

Nagecolorsorterگردآوری استعدادها و فناوری های برتر حرفه ای مرتبط ، تشکیل یک تیم حرفه ای با کیفیت بالا.ما داریم

 

بخش تولید ، بخش تحقیق و توسعه ، بخش کنترل کیفیت ، بخش خدمات پس از فروش ، بخش تولید

 

و بخش فروش ، در مجموع حدود 50 تا 100 نفر.توسعه مدل ، طراحی سخت افزار و آزمایش تجهیزات همه توسط ما انجام می شود

 

تکنسین های حرفه ایبا گسترش کار ما ، ما از دوستان بیشتری استقبال می کنیم.

 

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 0

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 1

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 2

چین Hefei Branagh Photoelectric Technology Co.,Ltd., نمایه شرکت 3